КАРПАТСЬКИЙ РОВЕР

Партнеры

Щорічне збіговисько Асоціації велосипедистів Києва
Информация
Участники (2)
О событии
Щорічне збіговисько Асоціації велосипедистів Києва Общественное мероприятие
Где и когда
12 Декабря Сб в 11:00 2009 12 Декабря Сб в 14:00 2009 Украина Киевская обл. Киев
Описание

Запрошуємо всіх велокиян на щорічну зустріч Асоціації велосипедистів Києва!

Зустріч відбудеться в суботу, 12.12.09, об 11:00 за адресою: вул. Ризька, 15, м.Дорогожичі

Коли приїдете, ви з перших рук дізнаєтеся про головні кроки та результати нашоï велогромадськоï діяльності у цьому році (з фото- та відеоматеріалами), про стан справ з лобіювання велодоріжок в Києві, а також, звісно, про наші плани на наступний рік та можливості для ВАШОЇ участі!

Розважально-пізнавальним гвоздьом (але не в колесі!) програми буде презентація веломап, веложурналів, буклетів, книжок, наклейок, CD та безлічі інших вело-громадських штук, які за цей рік назбирав активіст АВК Віктор Загреба під час своïх подорожей до краïн ЄС та США. Також Віктор покаже фотопрезентацію і відеоролики з Америки, розкаже цікаві історіï і подарує всім американські сувеніри! :)

Всі, хто приïде на велосипеді, можуть розраховувати на подарунок від АВК та проекту "ВелоКраïна" - світловідбивний жилет безпеки! Місце для парковки велосипедів буде забезпечено!

Попередня реєстрація учасників обов'язкова, оскільки охорона приміщення буде пускати людей за списком. Подавайте заявки Дмитру Александрову na adresu: president (САБАКА) avk.org.ua або тел. 067 662 89 49 не пізніше п"ятниці, 11.12. Зазначайте ім"я, прізвище, імейл та мобільний телефон.

Приміщення люб'язно надає соціально відповідальна організація "Інтерньюз-Україна", за що ми їй дякуємо!

Подробиці заходу на сторінці: http://avk.org.ua/content/view/89/1/