Партнеры

Кубок Полтавы по МиниДХ
Информация
Участники (1)
О событии
Кубок Полтавы по МиниДХ Гонка
Где и когда
12 Июня в 10:00 2011 12 Июня в 18:00 2011 Украина Полтавская обл. Полтава
Описание

Інформація тут www.x-bikers.ru/forum/show_topic.php

 1.Загальні положення.
Гонка «Міні-даунхілл» належить до велосипедних змагань категорії швидкісний спуск.
Мета та задачі гонки : пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких мас населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кажного учасника до підвищення власних спортивних результатов, зміцнення дружніх стосунків та обмін досвідом між спортсменами
2. Учасники змагань.
Учасники їдуть у двох заліках: ДХ та КК.
У заліку ДХ дві категорії:
• Двохпідвіс
• Хардтєйл
У заліку КК дві категорії:
• Чоловіки
• Дівчата
Кожен учасник має право їхати у обох заліках, але тільки у своїй категорії.
3.Допуск та реєстрація.
До участі в гонці допускаються учасники віком 18 років і старші. (Учасники молодше 18років допускаються при наявності письмового дозволу від батьків!). До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 24, 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні тормоза на два колеса і пристосовані для участі в змаганнях зі швидкісного спуску по пересічній місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома – обов’язкова! Учасники, які не виконали цих умов, до участі не допускаются. Учасник, помічений на трасі без шолома, ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ. Бажано також мати захист ніг, рук, панцир.
Кожний велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров’я та адекватність своїх дій протягом всієї гонки, що відображається в розписці установленого зразка.
Забороняється виходити на старт в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, з травмами чи захворюваннями, які можуть вплинути на безпеку прохождення дистанції. Учасник, помічений при споживанні алкоголю перед стартом дискваліфікується. Стартовий внесок при цьому не повертається.
Реєстрація учасників відбувається на місці проведення змагань в день старту. Для отримання номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань.
Спортсмен отримує стартовий номер, який кріпиться на руль.
Для правильного фіксування результатів необхідно коректно закріпити на велосипеді стартовий номер. Після фінішу номера залишаються учасникам.
Стартовий внесок для участі в змаганнях 35грн.
4.Порядок проходження дистанції .
4.1. Змагання у кожній категорії проходять у два етапа: кваліфікаційний заїзд та фінал. Порядок старту на кваліфікаційнім заїзді проходить у відповідності до стартового протоколу. Порядок старту на фінальному заїзді визначається часом проходження кваліфікаційної гонки (першим стартує учасник, що показав найгірший час у кваліфікації).
Спортсмени зобов′язані виконувати накази суддів та маршалів. Спортсмени стартують строго по команді судді на старті.
4.2. Порядок старту кваліфікаційних та фінальних заїздів по категоріям:
1) ДХ Двохпідвіс – кваліфікація
2) ДХ Хардтейл – кваліфікація
3) КК Дівчата – кваліфікація
4) КК Чоловіки – кваліфікація
5) ДХ Двохпідвіс – фінал
6) ДХ Хардтейл – фінал
7) КК Дівчата – фінал
8) КК Чоловіки – фінал
4.3. Правила проходження дистанції.
4.3.1. Кожний учасник проїжджає по трасі один раз у кваліфікаційному та один раз у фінальному заїздах.
4.3.2. До фінального заїзду допускаються гонщики, що проїхали кваліфікаційний заїзд.
4.3.3. Гонщик, що показав найкращий час проходження дистанції у фінальному заїзді, при відсутності штрафів, вважається переможцем змагань.
4.3.4. Тренування на трасі у день змагань закінчують за годину до початку гонки.
4.3.5. Старт учасників проводиться з інтервалом у 2 хвилини або на розгляд суддів.
4.3.6. При виїзді учасника за межі траси, він має повернутися на трасу у місці перетину розмітки і продовжити рух. У протилежному випадку учасник карається штрафом у 5 секунд. При проїзді поза межами траси більше 10 метрів – дискваліфікація.
4.3.7. Учасник повинен проїхати всю дистанцію, що передбачена для гонки. Вина за непроходження дистанції не може бути покладена на третіх осіб.
4.3.8. Гонщики, що знаходяться на трасі під час проходження змагань (за виключенням учасника, що змагається у даний момент) підлягають дискваліфікації.
4.3.9. При проходженні дистанції учасник повинен пропускати учасника, що обгоняє його, не створюючи йому перешкод.
4.4. Загальні правила.
Небезпечна їзда, використання нецензурних виразів та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях і дизкваліфікації. Міра покарання у кожному окремому випадку визначається суддями.
Дискваліфікація учасників проводиться по рішенню Головного судді змагань. Апеляції подаються у письмовій формі на ім′я головного судді не пізніше як через 15 хвилин після виникнення прецеденту.
Незнання регламенту змагань не є виправданням.
Примітка. За грубі порушення Головний суддя може виносити попередження. Друге попередження означає автоматичну дискваліфікацію.
Результати категорії КК входять у рейтинг Відкритого любительського кубку Полтави з велосипедних видів спорту «X-Velo CUP».
5.Форс-мажор
У випадку форс-мажорних обставин (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути зупинена. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатам на момент прийняття рішення про зупинку змагання.
6.Нагородження.
Участики, які зайняли 1-3 місце в кожній категорії нагороджуються дипломами і призами. Всі учасники отримують респект та уважуху за сміливість та витривалість! )))
7.Регламент проведения змагань.
Дата проведення змагань – 12 червня (неділя) 2011р.
Місце - Схил Копилянської гори в районі вулиці Южної

Траса доступна для тренувань 11.06.2011 – весь день
Траса доступна для тренувань 12.06.2011 – з 8:00 до 11:00
Початок реєстрації учасників – 10:00
Початок кваліфікаційних заїздів по категоріям – 12:00
Початок фінальних заїздів по категоріям – 14:00
Нагородження – по закінченню змагань .