Партнеры

Блог

Реки... озера... Бессарабия

   6 Сентября Сб в 19:25 2014   

Итак, я вернулся не с одного похода по Бессарабии, а сразу с двух подряд, почему так получилось, об этом речь пойдет позже. В целом походы прошли великолепно, но количество неприятных сюрпризов в этом году зашкаливало как никогда.

 

Всё начиналось с дружной группы из четырех человек. Мою идею посмотреть одесскую Бессарабию поддержал Максим Чернодуб, с ним совместно мы и составили часть маршрута до его возвращения из Измаила поездом. До последнего момента не могла определиться, едет она или не едет в поход, Аня, моя супруга, в последствии поехала. Ну, а где мы вдвоем, там с нами за компанию в роли лояльного и терпеливого пассажира ездит наш четырехлетний сын Володя. Пассажир он, так как на далекие расстояния всегда перевозится мной в детском велокресле.

 

11.08.14. День первый: Одесса – Затока.

   3 2

Велосипедні туристичні збори

   15 Июля Вт в 18:01 2008   

Термін проведення: 3-10 серпня

Збори учасників: 3 серпня, місто Умань Черкаської області, 10 година ранку біля входу до Софіївського дендропарку.

У програмі: Огляд Софіївського дендропарку. Сумісний проїзд до міст Вінниця, Житомир, Біла Церква (Київська область). Огляд міст та Олександрійського парку у місті Біла Церква.

Фініш сумісного проїзду: місто Біла Церква, Олександрійський парк.

Для приєднання надсилаємо відгуки до форуму, в аську 161032259, за телефонами 80637378367, 80979866642, на пошту:

igorglagolevsk@mail.ru


   0 0

Велосипед+медитація

   19 Марта Ср в 03:56 2008   

Про роль медитації у потребі людини до релаксації існує стільки літератури, що я не зупинятимуся на цьому питанні і лише зроблю стислий нарис.

Стресовий ритм сучасного життя, безумовно, виснажує наш організм і через це з’являється необхідність його розслаблення, за відсутності якого людина зазнає глибокої психологічної (а трапляється, що і психіатричної також) кривди. Постійне напруження тіла і інтелекту, яке перевищує чотири години на добу (показник може змінюватися залежно від кожної окремої людини) є шкідливим для організму і за відсутності періоду розслаблення може призвести до негативних наслідків.

...
   0 0

Велосипед -- транспорт і lifestyle.

   29 Января Вт в 02:41 2008   

Триколесний велосипед мені у трирічному віці дав відчуття пана, що їде і огляда свій маєток. Влітку родина відпочиває на дачі, на одному з фонтанських кооперативів. Не було жодного гарного дня, аби я не проїхався по кооперативу на своєму першому коні.
Зростаючи, довелося пересісти на "Зайку", а згодом позбутися страхувальних роликів. Протягом тиждня адаптувався, здається... Воля (відсутність суворого нагляду дорослих) настала, коли пересів на велосипед "Еврика" (його більш відомий аналог -- "Десна"). Потай від родичів почав залишати кооператив і досліджувати сусідні околиці. Я міг без помітних затримок із поверненням додому проїхатися по парку на десятій фонтану, проїхатися узбережжям від 10ї до 16ї фонтану, проїхати на початок вулиці Амундсена, по Костанді виїхати на Люстдорфську дорогу і -- мерщій додому... Цей велосипед вірою і правдою служив щоліта. Що я зможу колись затриматися за велокермом до заморозків, навіть сам я собі такого не уявляв...


   3 0

Подорожі

   29 Января Вт в 02:40 2008   

Моя перша далека мандрівка трапилася на початку 1980-х років, коли мене батьки і дідусь повезли до Москви з'ясовувати з фахівцями, чи є шанси, що в 4 роки я заговорю людською мовою. Ну, не могли вони зрозуміти, що не всі люди починають говорити в один і той же час. Я не пригадую усіх медичних заходів у Москві, і навіть не пригадую вражень від столичного мегаполіса. Крім Спасової вежі, звичайно. Решта спогадів -- безкінцеві поїздки міським транспортом. Там вперше у житті покатався на метрополітені.
Після того я щороку благав батьків кудись поїхати і взяти мене із собою, але вони, нажаль, так не вміли і фактично не вміють відпочивати. Батько максимум наважується на поїздку з друзями порибалити на Турунчук один раз за все літо. Щоб мати кудись поїхала -- це щось на кшталт події століття. По роботі багато мусив подорожувати дід (Москва, Санкт-Петербург, Київ, Алмати). Але то був період до мого народження.
Друга і остання подорож з будь-ким із родини -- поїздка з батьком до...


   0 0