Хайрете!

Партнеры

Блог

27 причин,чому велосипед кращий за машину

   27 Февраля Сб в 02:06 2010   

1. Велосипедиста не хвилюють пристрасті по бензину. Абсолютно.
2. Hа маршруті жоден велосипед не ламається до стану повної нерухомості. В крайньому випадку велосипед можна вести поряд, як велику і красиву іграшку.
3. Навіть в самому роздовбаній велосипеді ніщо не може вибухнути або спалахнути.
4. Навіть самий запущений велосипед, якщо тільки у нього залишилися колеса, педалі і ланцюг, можна зрушити з місця. Hадо тільки сильніше натиснути на педаль.
5. Проколоти камера не примусить велосипедиста лізти за домкратом.
6. Ще жоден велосипедист не приходив у відчай від того, що його велосипед довго буксує.
7. Обслуговування та ремонт велосипеда мають кінцеві тимчасові рамки.
8. Для велосипедиста не існує проблеми стоянки. У справжнього велосипедиста завжди знайдеться місце для велосипеда, навіть якщо це місце в платтяній шафі або на власному дивані в маленькій кімнаті, і все це на п'ятому поверсі без ліфта.
9. Велосипед можна припаркувати де завгодно.
10. Велосипед не застряє в автомобільних пробках.
11. Велосипед може їхати по тротуарах, підземних переходах і залізничних платформах, тому що велосипедистові один рух - і він пішохід.
12. Під велосипед неможливо закласти бомбу.
13. Ще ніхто не чув, щоб найманий кілер розстріляв чийсь велосипед.
14. Велосипедист не зобов'язаний здавати на права.
15. Проїжджаючи мимо даїшника на будь-який мислимій швидкості, велосипедист може показати йому язик і сказати «бе-бе-бе-е-е-е».
16. Автомобілістів багато, а велосипедистів мало, і це є круто.
17. Автомобілів багато, і тому важко випендритися автомобілем. Щоб випендритися велосипедом, досить просто їхати на ньому.
18. Якщо ви їдете в автомобілі, ніхто не бачить, що це їдете ви - молодий, красивий і відважний. Якщо ви їдете на велосипеді, то це бачать усі.
19. Велосипед не розташовує до пияцтва за кермом.
20. Велосипед не розташовує до ожиріння.
21. Велосипед об'єднує, а автомобіль роз'єднує: велосипедистам легко спілкуватися на ходу і на зупинках.
22. Велосипед доступний будь-якому віку - і малому і старому.
23. Якщо жінка уміє управлятися з кавомолки, вона впорається і велосипедом, хоч би й з шляховиків.
24. Велосипед не отруює повітря.
25. Хороший велосипед не гримить і не торохтить.
26. Велосипед не розташовує брати з собою багато речей для підтримки комфорту, і тому на стоянці після велосипедистів залишається менше сміття, чим після автомобілістів.
27. Якщо автомобіліст їде на природу по сільській вибоїстій дорозі, то це є тортури. Якщо там же їде велосипедист, то це для нього по кайфу. Автомобіліст, а більше всього - його пасажири безвольно трясуться на сидіннях, дихають вихлопними газами, глухнуть від тріску мотора і паряться в задушливій металевих коробках. Hаконец вони приїжджають на загиджену галявину, де вже стоять два автомобілі і три компанії. Автомобіліст і його пасажири вилазять з машини з головним болем від шуму і задухи, з ломота в кістках від трясіння, гемороєм від пасивного сидіння і дуже втомлені невідомо від чого. Вони падають на затоптану травичку під найближчій березою і намагаються відпочивати, але важко відпочити від малорухливості. Зліва від них гримить радіо, праворуч верещать дітвора, попереду виспівує п'яний хор. А повз них проносяться міцні і бадьорі велосипедисти, які проїдуть туди, куди не добереться автомобіль, і впадуть на зеленому бережку тихого красивого озера, і відпочинуть на всю котушку, тому що на всю котушку втомилися.
 

   13 10

Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы и не можете комментировать. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите