Партнеры

Блог

Досвід експлуатації гідри Tektro Auriga comp

   25 Августа Ср в 12:32 2010   

Вирішив написати, може кому стане в пригоді.

На даний час уже проїхав, з минулого року, 3058 км., з яких 75% бездоріжжя. Катаю крос кантрі: змаганні серед любителів, тренування.

На відмітці в районі 2500 км. задній тормоз забарахлив, почала провалюватись ручка. Начитавшись форумів дізнався, що це така вдача даної модулі (а можливо й виробника, інші поки не пробував моделі). Вирішив виправити у веломайстерні. Поки віз свого залізного коня до майстерні машиною, чсамочинно дивним чином повітря розсмокталось й тормоза продовжили свою справну роботу.

Думав прийшло мені щастя - відкатав три гонки КК, інтенсивне тренування. Але не тут то було й минулого тижня ця проблема знову появилась й в непідходящий момент. Як результат здерта рука й нога , благо вел не сильно постраждав .

Тому після цього (як кажуть, поки грім не прогримить, - чоловік не перехреститься) було вирішено розібрати й прокачати тормозяку. Так що у кого така радість по імені TEktro не зволікайте з прокачкою (з інтенсивним накатом варто зробити це десь на позначці 2300-2400 км). Це можна і самому робити (набір для капельниці + шприц + мінеральне масло). Я спробував закачати зараз машинну тормозуху DOT4 (так як наразі немає іншого, а катати хоцца ). ПІзніше відпишу як воно працюватиме.

Ще одна неприємність того ж дня була від того ж Tektro на довгому спуску перегрівся ротор й поплив (хоча я той спуск до цього разів 20-ть проїжджав). Ротор вісімкувало й тепер він треться об колодки. Пробував в дорозі руками порівняти - допомогло лише на трохи, потім робот знову починав терти. Вдома  відкручував й рівняв на наковальні, а потім ще плоскогубцями - і все марно: при малих оборотах 20 км/год нормально, а коли розженешся - знову треться (таке відчуття, що пились моск).

Може хто рівняв уже робот і які результати?

Напевно прийдеться новий купити й не паритись.


   4 0

Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы и не можете комментировать. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите