КАРПАТСЬКИЙ РОВЕР

Партнеры

Блог

Велопарковки біля банку!

   29 Августа в 01:51 2010   

Нарешті! Почалося! Банки повертаються обличчям до нас - велосипедистів!   

Першими це вирішили зробити єропейські банки - зокрема, ПроКредитБанк. Ось матеріал про його перші три велопарковки, які відкрилися в Білій Церкві. Далі банк планує відкрити парковки біля кожного відділення по всій Україні!!! Далі цитата з www.avk.org.ua:

14 серпня в місті Білій Церкві Київської області відбулося урочисте відкриття велопарковок біля одразу трьох відділень ПроКредит Банку. У рамках соціального проекту «Почни з себе. Бережи планету» ПроКредит Банк планує встановити стоянки для велосипедів біля кожного відділення банку по всій Україні. Проект проводиться за підтримки Асоціації велосипедистів Києва.

Під час урочистого відкриття велостоянки відбулася велосипедна виставка від спеціалізованого магазину «Велика Британія», фотовиставка на велосипедну тематику автора Віктора Вінницького, а також свою майстерність продеманструвала команда з велотріалу «UP Bikes», до складу якої входять безстрашні Сергій Глухов та Артем Сисоєв. 

«Ми сподіваємося, що наші дії будуть сприяти розвитку найбільш екологічно чистого, швидкого і корисного міського транспорту - велосипеда, і Україна стане дійсно європейською країною з розвиненою інфраструктурою», - прокоментував ініціативу виконавчий директор ПроКредит Банку Олександр Повшедний.

Відповідальне ставлення до навколишнього середовища, а також дотримання встановлених соціальних, етичних і екологічних стандартів складає невід'ємну частину розуміння суті ПроКредит Банку. У світовому масштабі енергоефективність і відновлювана енергія мають величезну важливість для стійкого енергозабезпечення, і, відповідно, є неодмінною умовою майбутнього економічного зростання. Саме тому ПроКредит Банк проводить ряд екоініціатів, серед яких - політика зеленого офісу, кредити на проведення ремонтних робіт з використанням енергозберігаючих технологій і кредитна політика, що виключає кредитування екологічно шкідливих підприємств.

 

Хоч це і не найбільший банк в Україні, але ініціатива просто чудова!!! Думаю, варто підтримати, і можливо навіть написати в банк листи подяки! А в інші банки - листи з проханням зробити те саме!

 
   0 3

Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы и не можете комментировать. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите