Записки охотника :)

Партнеры

Блог

В Кубіка прорізались ріжки.

   20 Апреля Ср в 13:30 2011   

Довго вагався чи ставити роги на ровер. З одного боку наче треба. Під час довгих поїздок руки самі по собі шукали якусь можливість змінити положення на рулі і ріжки дають таку можливість. Також є, на мій погляд слабенький, аргумент що вони захищають руки від травм. Ну і рекомендації по техніці педалювання вгору - коли береш бичка за роги має бути ефективніше використання енергії ( хоча я собі слабо уявляю як то, здається хват за прямий руль зручніше). З іншого боку мєня тєрзали смутниє сомнєнія, що велосипед з такими прибамбасами матиме дебілкуватий вигляд. Роги частіше за всяку фігню зачіпатимуться як від чогось захищатимуть. Крім того зайва деталь - зайва вага.

З цього всього сумбуру єдиним аргументом на користь встановлення, для мене було тільки те що можна міняти положення рук. Вже наче вирішив - буду ставити, але купувати не поспішав. Не наважувався купити поки не натрапив на нові ріжки ВВВ. Імпульсом до купівлі став їхній дизайн.  Сподобались. Такі чорно-білі. Чисто як для мого Кубіка роблені .   Ну загалом як в анекдоті, "бач яка сила волі,  не хтів, не хтів а випив", себто купив.

Із зусиллям просунув грипси вглиб, до моноблоків, так щоб аж почала випирати труба руля. Кілька дрібних ударів молотком по випуклості і труба руля прорізала акуратні отвори в гріпсах. Посунув їх ще далі звільняючи місце для рогів. Заодно виявив що у мене лівий моноблок стояв на 1,5 см далі від центру як правий. Ну все! Тепер мій Кубік рогатий!  Так наче непогано виглядає а також цілком оправдав надію на зміну положення рук. От тільки... тільки щось здається мені руль надто широкий. Коли опираюсь руками на ріжки якось підсвідомо хотілось би щоб вони були поставлені трохи ближе до центру. Мабудь так руки краще відпочиватимуть. Може трохи підрізати по боках трубу руля?


   9 7

Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы и не можете комментировать. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите