КАРПАТСЬКИЙ РОВЕР

Партнеры

Блог

"Как прошел День без авто в Киеве?"

   26 Сентября Пт в 01:19 2008   

Таке питання поставив BikeCo-юзер Dava в коментах під цим моїм постом. "Спрашиваете? Отвечаем!"

 

Перший День без авто в Києві відбувся! І це головна новина. Бо ще вранці цього дня у мене були серйозні сумніви -- гіршої погоди важко було придумати. Хіба що якийсь ураган "Катрина", але в наших широтах їх не буває. З третьої години ночі розпочався рясний дощ, який не закінчувався чотири дні.

 

Але події відбулися усі, які планувалися! 1. Велопробіг (30 учасників замість очікуваних 500) 2. Змагання з фігурного катання на велосипеді під дощем (3 переможці, одержали подарункові сертифікати від спонсорів) 3. Концерт: Крихітка Цахес, Пропала Грамота, Абздольц і Мартові.

 

На наступний ранок (як я вже написав, в цей час теж падав дощ) відбулися Транспортні змагання, про які зробили сюжет три телеканали. Сюжет 1+1 висить в інтернеті -- подивіться, там навіть я є в ролі тримача фінішної стрічки :-) Суть змагань: байкер, автомобіліст і пішоход (пасажир Київпастрансу) стартують від одного будинку на Борщагівці і прямують до одного офісного центру. Виграв байкер (43 хв), другим прийшла машина (53 хв), і на 3 місці - Таня-пішоход (1 год. 10 хв). Я взагалі думав, що другою має бути Таня, але Борщага реально галімий район -- там поруч ніде нема метро, лише дурнуватий псевдошвидкісний трамвай.

 

Хоч нам як організаторам Дня без авто і було прикро через дощ, і хотілося казати одне одному і учасникам "вибачте за таку погоду!" , але я переконаний, що акція була успішною! Ось чому:

1) ЗМІ активно висвітлювали наші заходи --> кілька мільйонів українців взагалі дізналися про те, що існує World Carfree Day та яка його мета

2) Сформувалася команда організаторів та організацій, які спрацювалися та мають бажання робити це разом і надалі :)

 

Ось такі підсумки, якщо коротко. А якщо вам цього мало -- читайте звіт BikeCo-юзерки "ХайВеї" (там є фотки!).


   7 0

Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы и не можете комментировать. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите