Записки охотника :)

Партнеры

Блог

Велодень 2012 у Бурштині.

   1 Июня Пт в 06:54 2012   

Велодень у Бурштині пройшов з скромною кількістю учасників але з дуже насиченою велопробігами та веломандрівками програмою що заповнила цікавим дозвіллям не тільки суботу а також неділю. Чудова сімка зібралась на центральній площі міста. Прикрасили ровери прапорцями з символікою бурштинського велоклубу «БостонБайк», великим прапором і за прапороносцем рушили запланованим маршрутом вулицями міста. Там-там тамтамтам – вистукували ритм ручки гальм, дзень-дзень дзеньдзелень підхоплювали велосипедні дзвіночки. Народ чудувався з такої дивної процесії. Дивної бо місто не звикло до подібних акцій. Новий рік, День молоді, День міста та День енергетика от всі міські свята. Спробуємо трохи розширити масовий позитив. Викотили за місто, далі наш маршрут пролягає аж до Івано-Франківська, де о 10.00 стартує обласний велопробіг і ми плануємо приєднатись до загальної велоакції Прикарпаття.

 
Перед будівлею ОДА, де відбувається збір учасників, організатори намагаються всіх новоприбулих пронумерувати і на наших велосипедах з’являються стікери з персональним номером. Як потім виявилось, згідно цих номерків, у аікції Велодня в Ів-Франківську прийняло участь 324 велосипедисти. Явний прогрес у порівнянні з минулим, 2011 роком.

Старт. Команда організаторів працювала чітко і злагоджено тому незважаючи на деякі напружені моменти все пройшло дуже добре. І дорослі і діти, у формі і в сукнях, для приколу і просто так... яких тільки персонажів не було у цій пістрявій довжелезній колоні. Дзень-дзень дзеньдзелень, там-там тамтамтам, ту-ту тутуту відбивали ритм учасники веселої велоколони. На фініші велопробігу усі велосипеди з номерками, а отже і їх власники, прийняли участь у халявній лотереї де розігрувались призи від магазину турспорядження «Кампус» та туркомплесу «Буковель». Загальне свято вже закінчилось а ми ще продовжили його покатушкою по Івано-Франківську і зворотньою дорогою до Бурштина. Загальний пробіг Велодня бурштинських велосипедистів склав 120 км.


 Наступного дня, у неділю, свято продовжили веломандрівкою на Львівщину у с.Стільсько де понад тисячоліття тому на широких просторах Прикарпаття існувала країна слов'ян, відома як Велика або Біла Хорватія і де збереглись частини древнього городища. Поїздка виявилась досить пізнавальною і дуже динамічною, з доволі складними ділянками лісових доріг. До загального кілометражу святкування Велодня бурштинські велосипедисти додали ще 109 км. Віват Велодень!


   8 9

Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы и не можете комментировать. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите