ТІЦ Стрий Подорожуємо, відпочиваємо, вивчаємо рідний край http://www.stryi-tur.info

Партнеры

Блог

Агітаційний велопробіг ім. Казімежа Новака в Стрию 14-15 червня 2014р.

   18 Июня Ср в 23:48 2014   

 Петро Маковський

17.06.2014 11:35:09
14 червня 2014 р, Велопробіг організований велоклубом "СТРИЙ-РОВЕР-СІТІ" у рамках реалізації проекту підтриманого Фондом громад "РІДНЯ".
Ми із Ігорем ЧОРНОВУСОМ "догнали" групу у м.Моршині, коли вони вже поверталися із екскурсії на Мінзавод "Моршинська вода", бювет, парк Моршина, могилі невинно убієнних від рук московських окупантів у 1941 році Святому Яні. Тобто запланований маршрут іх Стрия та Моршина ми подолали, звичайно, на велосипеді, але не побували на зазначених об'єктах.
Далі ми їхали із групою, яка виявилася, на нашу несподіванку, доволі чисельною, геграфічно широкою (м.Одеса, м.Прилуки Чернігівсько обл., м.Миколаїв обласний, м.Херсон, м.Дрогобич, м.Трускавець, м.Моршин, м.Стрий), пересонально дуже цікавою - від військових із м.Євпаторії, які переїхали на Стрийщину, заввіділу культури із м.Прилуки, підприємців із Миколаєва, туристів із Одеси, школярів із м.Стрий до організованої групи із м.Моршина на чолі із депутатом Львівської обласної ради та натхнеником туристичного маршруту ГОРАМИ НАШОЇ СЛАВИ п.Богданом СИДОРАКОМ (про маршрут детальніше тут:http://wfucu.org.ua/) і який очолить цього року похід, що розпочнеться 18 липня 2014 року.
Це був дуже файний відпочинок у колі друзів, які об'єднані любов'ю до свого краю - України. І незалежно від мови спілкування ми були такими близькими та єдиними, як одна родина - велика родина УКРАЇНЦІВ, які волею Божею живуть у цій фантастичні країні, райському куточку землі нашої - УКРАЇНИ!
До нас у велоклуб вирішило вступити ще до 10 нових членів. Особливо приємно мені вітати свого брата та друга Ігоря ЧОРНОВУСА. З ним нам буде весело, сито і завжди всі двері будуть відкриті (адже він ключник))).
Хочу щиро подякувати п.Олександу СІКОРІ та його друживі Ірині за високий рівень організації, забезпечений порядок і безпеку. Всі живі і здорові, щасливі, усміхнені, хоч трохи втомлені, повернулися на свої вихідні позиції із незабутніми згадками про цю фантастичну мандрівку по містах, селах і казкових луках Прикарпаття.
МОЖЕМО РАЗОМ ЦІКАВО ВІДПОЧИВАТИ! МУСИМО РАЗОМ БУДУВАТИ ЄДИНУ УКРАЇНУ! ЗОБОВЯЗАНІ ЗРОБИТИ ЇЇ НАЙКРАСИВІЩОЮ КРАЇНОЮ СВІТУ!
Слава Україні! Слава героям!
АРХІВ СВІТЛИН НЕСПОДІВАНИХ РАКУРСІВ))) ВІД МЕНЕ ТУТ: https://plus.google.com/photos/106982270276661933583/albums/6025597078599566961

   28 0

Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы и не можете комментировать. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите