Партнеры

Блог

школа вело туриста.

   Вчера   

    ШКОЛА ВЕЛО ТУРИСТА

Заняття будуть проводитися в Карпатах.

 

Група виїзджає в гори, де будемо проводити теоритично практичні заняття.

Спочатку одноденні.

Перше це техніка безпеки в вело поході.

Це допоможе реально відчути всі складності вело туризму.

Ви навчитесь орієнтуватись на місцевості.

Ви дізнаєтесь як правильно долати певні природні перешкоди на практиці.

Практично переконаєтесь в тому, що потрібно брати в вело похід, а що буде зайве.

Навчитесь правильно пересуватись в групі, хоч на перший погляд всі знатні велосипедисти.

Заняття на свіжому повітрі і в реальних умовах краще засвоюються, також на практиці ви самі          відчуєте, що правильно, а що теоритичне не таке як на практиці.

Заняття в групі,цеактивний відпочинок, весела компанія однодумців і нові знайомства.

Слідуючим етапом буде дводенний вело похід.

-- тут вже нові відчуття, вибір місця для стоянки, намети, приготування їжі, розподіл завдань між учасниками вело походу.

Вартість одноденного заняття- 260грн.

Вартість дводенного заняття - 450грн

 

В вартість не входить проїзд до Сколе.

 

  ВЧИМОСЬ

  •   Навчання для тих хто не вміє їздити на велосипеді.
  •   Заняття проводяться зранку в парках м.Львова, зручних для вело студента.
  •   Навчання 1на година на день.(переважно доросла людина вчиться за три години.
  •   Це не міф, це реальність, при наявності бажання все вдасться.
  •   Бажано вчитись на власному велосипеді, при відсутності можна взяти в прокаті.
  •                                 Вартість години заняття 125 грн.

 

 

                                      Велотуризм — це подорожування на велосипеді !

 Пересування на велосипеді — найбільш швидкий і економічний спосіб пересування за рахунок власних сил. Саме в силу цього велотуризм має величезну перевагу в порівнянні з рештою видів туризму. Велосипедист пересувається у кілька разів швидше за пішохода або байдарочника, зберігаючи, на відміну від останнього, вельми високу свободу у виборі напряму руху. За день можна проїхати від 60 до 150 км, що дозволяє проводити одноденні походи віддаленими і глухими місцевостями. Велотуризм — це універсальний засіб для зміцнення здоров'я і розвитку активного відпочинку.

Класичний (традиційний) велосипедний туризм — це одноденні або багатоденні велопоходи в середньому і повільному темпі, що передбачають експлуатацію велосипеда в режимі помірних навантажень. Маршрут може бути різної протяжності і практично в будь-якому регіоні України або світу.

Агресивний велосипедний туризм — це одноденні велопоходи з мінімальним багажем в швидкому темпі по будь-яких дорогах. Ухил робиться на швидкісне проходження складних ділянок, швидке пересування по шосе та бездоріжжю. Привали, звичайно, короткочасні, без багаття. До цього виду туризму належать дво- і триденні походи без вантажу з ночівлями на дачах, в готелях тощо. Агресивний велосипедний туризм наймолодший зі всіх. Він зародився в Західній Європі з появою гірських велосипедів. Він висуває підвищені вимоги до техніки безпеки і підготовки учасників. Маршрут і дорожні умови часто невідомі, що вимагає готовності до будь-яких труднощів на шляху.

Спортивний велосипедний туризм — це багатоденні веломандри в автономному режимі з повним похідним спорядженням, змагання з велотуристичного багатоборства (велоралі, фігурне водіння, тріал, велоорієнтування). Ухил робиться на складність маршруту, що передбачає подолання перевалів, важких для проїзду доріг, лісових стежок, бездоріжжя тощо. Чимале значення також має віддаленість регіону від цивілізації, незаймані куточки природи, інші кліматичні умови, зарубіжні країни.

Спортивно-пізнавальний велотуризм — це дальні веломандри країною; передбачається огляд визначних пам'яток, цікавих у природному або історичному відношенні місць.

Екскурсійно-оздоровча велоїзда складається з вечірніх велопрогулянок і походів у вихідні дні на природу.

 

Спортивний велотуризм — найбільш захоплююча сфера велосипедного туризму. Не зменшуючи значення і важливості оздоровчих і пізнавальних цілей у велопоходах, треба визнати, що по-справжньому захоплюючими походи стають лише тоді, коли є виклик туристу, коли для подолання маршруту потрібна повна віддача фізичних і моральних сил.

Велосипедні подорожі у віддалених, важкодоступних районах завжди ризиковані, особливо взимку — будь-яка незначна подія або нетяжке захворювання, абсолютно безпечне у околицях крупних міст, може становити серйозну загрозу у безлюдних місцях.

 

Останнім часом у деяких країнах бурхливо розвивається цілий напрям туристичного бізнесу — пригодницький туризм. Для любителів гострих відчуттів турфірми організовують подорожі на велосипедах в екзотичну і важкодоступну місцевість — гори.

 


   6 0

Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы и не можете комментировать. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите